خوش آمدید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خوش آمدید

درباره ما

درباره ما : رستا صنعت در زمینه ی فروش انواع سطل زباله پلاستیکی,پالت پلاستیکی,سبد پلاستیکی,سطل زباله گالوانیزه و محصولات دیگری مانند سطل زباله سرویس بهداشتی,سطل زباله استیل,چرخ سطل زباله و … بر پایه خط مشی و اهداف نظام خود در سال 1380 در شهر تهران با لطف پروردگار تاسیس گردید. این دفتر در سایه سعی و تلاش مدیریت خود با کیفیت ترین محصولات را به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

این مجموعه با توجه به پخش محصولات متنوع با کیفیت عالی توانسته به بالاترین سطح رضایت مندی مصرف کنندگان رسیده و اقدام به افزایش سطح کیفی محصولات با بروزرسانی قالب ها و افزایش تنوع محصولات متناسب با نیاز بازار و درخواست مشتریان نموده است.

واحد پخش رستا صنعت با پخش محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا و با هدف بهبود کیفیت مستمر و بهره گیری از تکنولوژی مدرن به منظور دست یابی به رضایت کامل مشتریان به تلاشی جدی پرداخته است.

ما با تجربه ای غنی و سابقه ای بیش از دو دهه و پخش بالغ بر 100 محصول , به خدمت گرفتنن نیروهای متخصص و مجرب و مدرن ترین تجهیزات در جهت کنترل کیفیت محصولات ,نیازهای مشتریان داخلی و خارجی خود را برآورده می سازیم و با ارائه ی با کیفیت ترین محصولات از نظر استحکام ,دوام و کیفیت در لیست برترین پخش کنندگان قرار داریم.

enemad-logo